Szkolenia

Dlaczego my? 

Dysponujemy największą i najlepiej przygotowaną bazą szkoleniową pośród klubów, zajmujących się żeglarstwem turystycznym i rekreacyjnym nad Jeziorem Kierskim.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę wykładową, restaurację klubową, pokoje hotelowe 3 – 4 osobowe z własnymi węzłami sanitarnymi, nieograniczony dostęp do internetu,parking oraz miejsce do zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu.

Posiadamy trzy pomosty umożliwiające wszechstronną naukę manewrów portowych na silniku i żaglach, nakierowaną na praktyczne zachowania np. w marinach mazurskich.

Nasza przystań usytuowana jest w miejscu, gdzie spotykamy silne wiatry, dzięki czemu uczący się w naszym klubie nabierają dużego doświadczenia żeglarskiego.

Nasza flota zapewnia wielokierunkową edukację żeglarską. Począwszy od lekkich Omeg, przez typowe kabinówki, aż do dużego morskiego balastowego jachtu Conrad 28

W szkoleniu kierujemy się zasadą maksymalnego wykorzystania Waszego czasu. Naszym celem jest osiągnięcie przez Was nie tylko wiedzy umożliwiającej zdanie egzaminu, ale przede wszystkim bezpiecznego i skutecznego dowodzenia.

Poza gwarantowanymi 80 godzinami zajęć praktycznych, oferujemy możliwość wielu godzin nauki praktycznej poza grafikiem, zaraz po tym,gdy Wasze umiejętności pozwolą na samodzielne wykonywanie podstawowych manewrów.

Wykłady prowadzimy w oparciu o autorskie materiały, które są do Waszej dyspozycji. Wykorzystujemy własne prezentacje oraz filmy.

Nasza kadra składa się z instruktorów, których umiejętności zweryfikowane zostały w praktyce szkoleniowej i w czasie rejsów, zarówno śródlądowych jak i morskich.

Zacznij żeglarską przygodę z nami…

Komentowanie jest wyłączone