Rejsy prywatneZapraszam na organizowane i prowadzone przeze mnie rejsy, ale zanim zadecydujecie......parę słów o mojej osobie.
Piotr Siedlewski ps Docent Rodowity Poznaniak Rocznik 1963, kawaler, parający się organizowaniem i prowadzeniem rejsów oraz szkoleń żeglarskich od dwudziestu paru lat.
Mam patent Kapitana Jachtowego /plastikowy/ i Jachtowego Sternika Morskiego /przedlipcowy/, Instruktora Żeglarstwa PZŻ, SRC GMDSS, jestem Wychowawcą Kolonijnym.
Najdalej żeglowałem prowadząc rejs po wodach Nowej Zelandii, żeglowałem też jako oficer na Gedanii i Pogorii Najczęściej bywam na Bałtyku i Adriatyku,poza tym na Egejskim, Północnym na Kanarach, zdarza mi się pływać po Karaibach, fiordach norweskich, Biskajach, Morzu Celtyckim, Norweskim. Uwielbiam najbliższą Poznania słonawą wodę otaczająca Wolin, Uznam, Rugię. Prowadzę katamarany, jednokadłubowce od 6 metrów do 17 metrów długości.
Zajmuję się nauczaniem żeglowania, dzieci na Optimistach, dorosłych na śródlądowych jachtach kabinowych i morskich.
Przygotowuję chętnych do samodzielnego prowadzenia jachtów zarówno po jeziorach jak i po morzu.
Rokrocznie prowadzę kursy szkoleniowe i doskonalące żeglarzy w prowadzeniu i manewrowaniu jachtów pięćdziesięciostopowych.
Organizuję i prowadzę warsztaty z nawigacji, locji etc.
Pracuję jako współorganizator kursów na patenty żeglarskie i szkoleniowiec w KS Navigare.
Lubię dobrze zjeść, ale też całkiem nieźle gotuję i nie mam oporów przed spędzeniem długiego czasu przy kambuzie. Mając do wyboru muzykę poważną, rocka, i zbliżone do niego gatunki muzyczne oraz tzw muzykę żeglarską wybiorę to pierwsze i drugie.


 


Zapraszam na rejs z Trzebieży dookoła Rugi.

Odbiór jachtu 05 maja wieczorem - zdanie 12 maja rano.
Ma to być rejs z dużą ilością manewrów portowych w odwiedzanych marinach.
Po pierwszym treningu załoga będzie manewry wykonywać samodzielnie, każdy parę razy, na różne sposoby. Do tego MOB, kotwiczenie, trening na żaglach.
Poza tym nawigacja, namiary, przegląd instalacji i silnika.
Jacht s/y Koalicja http://rejsy-koalicja.pl/dane-techniczne/ Długość jachtu 12,60 m, 3 kabiny/ dwie do dyspozycji załogi.
4 osoby załogi plus skipper / czyli ja /
Koszt 1350 PLN za miejsce.
Do tego dochodzą koszty: marin, paliwa, papu / skipper się nie dokłada, ale parę obiadokolacji zrobi/ Informacje i zapisy
Piotr Siedlewski tel 693868449
siedlewskisail@gmail.com
http://www.siedlewskisail.com
 

 

Komentowanie jest wyłączone